Jak Najlepiej Łączyć ze Sobą Gatunki Gier 12 is Better Than 6 Gra komputerowa z grafiką 2D

Jest to gra nietypowa, ponieważ łączy w sobie wiele gatunków. Ten miszmasz dotyczy: akcji, skradanki, westernu, shoot’em up i strzelanki. W grze mamy do czynienia jeszcze z grafiką 2D. Gracz wciela się w meksykańskiego zbiega, który podąża do Teksasu. Jak to zbieg ma w zwyczaju walczy z każdym kto stanie mu na drodze przez Dziki Zachód.

Ink Stains Games stworzyło grę 12 is Better Than 6 w oparciu o dwunastu ławników w amerykańskim sądownictwie. Fabuła dzieje się w roku 1873, w porze letniej. Zbieg wszędzie widzi spustoszone miasta, dzikie saloony, Indian. Dostrzega w nich nieprzyjaźnie nastawionych ludzi. Dodatkowo za jego głowę wyznaczono nagrodę. Jest więc dobrym kąskiem, którego każdy chce schwytać i zgarnąć dużo szmalu. Zbieg więc walczy prawie nie przerwanie z każdym napotkanym przeciwnikiem.

Bardzo interesującym aspektem funkcjonalnym gry 12 is Better Than 6 jest strzelanie za pomocą myszki. Dodać do tego fakt, że każdy przycisk jest od czegoś innego, a do tego rewolwerowiec musi pamiętać o przeładowywaniu nabojów za każdym wystrzałem, tak jak kiedyś było na Dziki Zachodzie, czyni tą grę wyjątkową. Rewolwer jest wyposażony w określoną ilość kul, a zatem trzeba je uzupełniać i pamiętać, że się one kończą. Wszystkie bronie napotkanie podczas rozgrywki są zbliżone do działania z XIX wieku, wraz ze swoimi specyficznymi zależnościami, jak siła wystrzału czy konieczność poczekania na rozgrzanie się broni.

Bardzo interesującym technicznym zabiegiem gry 12 is Better Than 6 jest grafika. Została ona narysowana odręcznie przez twórców gry. Dzisiaj właściwie nie można już spotkać takich wyjątkowych gier. Stąd trudno szukać wielości kolorów podczas rozgrywki. Jedno jest pewne czerwonej krwi nie brakuje na Dzikim Zachodzie. Muzyka zestawiona z tymi rysunkami, doskonale je dopełnia. Z głośników popłyną dźwięki gitary elektrycznej praz westernowej gitary akustycznej. Całość prezentuje się wyśmienicie jak na lata 2015 przystało.