»Zapowiedziano trzy nowe Persony!

sie 2
komentarze 0

Persona 5 sprzedała się bardzo dobrze, gdyż do graczy trafiło ponad 2,5 mln egzemplarzy. Oczywiście Atlus tak jak w przypadku czwartej odsłony, wywęszył interes i zapowiedział kolejne spin-offy! Persona Q 2, Persona 3: Dancing Moon Night oraz Persona 5: Dancing Star Night! Zwiastuny oraz podstawowe informacje o nadchodzących produkcjach znajdziecie w rozwinięciu!

Persona Q 2 to dungeon crawler przygotowany przez weteranów cyklu Etrian Oddyssey. Ponownie wcielimy się w bohaterów z cyklu i będziemy walczyć z monstrami w labiryntach. Gra jest kontynuacją wydanego w 2014 roku Persona Q: Shadow of the Labyrinth. Gra trafi na konsolkę Nintendo 3DS w 2018 roku.

Kolejnym mięsem są nowe gry muzyczne! Persona 3: Dancing Moon Night oraz Persona 5: Dancing Star Night idą za tropem Persony 4: Dancing All Night i serwują taneczny gameplay na PS Vite i Playstation 4! Premiera w japonii odbędzie się wiosną 2018 roku. Zwiastuny poniżej:

Autor: Mkali_Vector
Data: 2 sierpnia 2017, 15:49

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>