»Nippon Ichi zapowiada nowy tytuł!

kwi 7
komentarze 0

Nipon Ichi Software, twórcy serii Disgaea zapowiadają nową całkiem niepokojącą grę.  Póki co wiadomo  niewiele, jednakże strona z teaserem będzie aktualizowana codziennie do 13. kwietnia.
Strona projektu jest oszczędna i jedyne co jest na niej warte uwagi to krótki 6 sekundowy klip,  który codziennie ma się zmieniać.  Każdy, z dwóch (póki co) klipów przedstawia nagranie z monitoringu które konczy sie w podejrzanie wyglądających godzinach 4:44:44 i 5:55:55. Na pierwszym klipie przedstawiony jest zwyczajny pokój, drugi jest bardziej interesujący gdyż poza pokojem na sekunde zostaje pokazana niepokojąca lalka. Nie chcę wysnuwać żadnych podejrzeń odnośnie nowego, więc o tym czym nowy projekt NISu jest powiadomimy was po tym jak się wszystko wyjaśni. Poniżej oba z dotychczas opublikowanych klipów, a tutaj stronka do śledzenia aktualizacji.

Autor: Pojler
Data: 7 kwietnia 2017, 22:45

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>