»KONKURS Nintendo – Przebierz się za Inklinga!

Cze 4
komentarze 0

Nintendo Polska ogłosiło dla was wspaniały konkurs. Do wygrania Splatoon i inne gadżety. Do końca czerwca musicie wysłać do Nintendo zdjęcie swojego cosplayu ze Splatoon – jeśli to zrobicie to macie szansę na wygraną.

Śmieszna pstrokata strzelanka Splatoon wreszcie jest dostępna a abyśmy porządnie uczcili jej wydanie, zdecydowaliśmy się ogłosić dla Was nowy konkurs.

Głównymi bohaterami gry Splatoon są tak zwani “Inklingowie”, fascynujące stworzenia, które potrafią zmieniać dowolnie swój wygląd z kałamarnicy w człowiekopodobne postaci. Jako kałamarnice pływają w znajdującym się wszędzie atramencie, pod ludzką postacią mogą używać przeróżne bronie na atrament.

W naszym konkursie postanowiliśmy się skoncentrować na wyczuciu mody, które Inklingowie mają bardzo dobrze rozwinięte. W czasie gdy nie walczą o ziemię, z pewnością znajdziesz ich na zakupach w jednym z wielu modnych butików w Inkopolis.

Twoim zadaniem będzie udowodnić, że tak jak Inklingowie masz wyczucie mody i stworzysz swój własny strój, w którym możesz wyruszyć na kolorową bitwę.

Fotografie konkursowe oceni nasze profesjonalne jury, a trzej zwycięzcy, którzy znajdą się na 1, 2 i 3 miejscu otrzymają od nas specjalną edycję Splatoon z figurką amiibo (pierwsze miejsce), grę Splatoon na WiiU(drugie miejsce) i figurkę amiibo Inkling Boy (trzecie miejsce).

Jak wziąć udział w konkursie:
1) Zrób sobie zdjęcie w kostiumie inspirowanym jedną z postaci z gry Splatoon.
2) Dokładnie przeczytaj regulamin konkursu (znajdziesz poniżej). Złamanie zasad skutkuje natychmiastową dyskwalifikacją.
3) Wypełnij prawdziwymi danymi formularz zgłoszeniowy (znajdziesz poniżej), dodaj swoje zdjęcie konkursowe i wyślij zgłoszenie. Każdy uczestnik konkursu może wysłać tylko jedną fotografię konkursową.

Konkurs trwa od 1.6.2015 do 30.6.2015. Ogłoszenie wyników odbędzie się dnia 13.7.2015

Formularz konkursowy

Regulamin

Oświadczenie opiekuna

Autor: Lisek
Data: 4 czerwca 2015, 00:54

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *