»IW patronem medialnym konwentu Magnificon eXpo XII

Kwi 24
komentarze 1

Tradycyjnie już portal Inner World został patronem medialnym kolejnego konwentu organizowanego przez firmę MiOhi. Tradycyjnie również serdecznie Was na niego zapraszam. Kontynuując tradycję oddaję głos organizatorom, bo kto lepiej opowie o swoim konwencie jak nie Oni? Dodam jeszcze na marginesie, że niedługo na naszym portalu będzie można wygrać wejściówkę na ten konwent, więc bądźcie czujni!

Tegoroczna, już 12 edycja, odbędzie się 31 maja1 czerwca, w nowo wybudowanym obiekcie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Galicyjskiej 9, posiada ogromne hale wystawowe, zespół klimatyzowanych, modułowych sal konferencyjnych, przestronne lobby i restaurację. Jednym słowem wszystko co budynek konwentowy mógłby potrzebować. ;)

Na stronie imprezy pojawiły się pierwsze atrakcje takie jak koncert grupy artystycznej Gejsza-Art, premierę długo oczekiwanej mangi Shingeki no Kyojin, wydawnictwa JPF, czy międzynarodowy konkurs EuroCosplay, z finałami w Londynie. Standardowo można również zaproponować swoje punkty programu, a także chęć helpowania. Zgłoszenia potrwają do 5 maja włącznie.

Magnificon to nie tylko ogromna ilość atrakcji, to także największe targi związane z tematyką mangi, anime i Japonii w Polsce. Już teraz sprzedawcy mogą zgłosić swoją chęć wystawienia się na tegorocznej edycji konwentu. Kupujący natomiast na pewno będą mieli w czym wybierać: mangi, książki, gry, słodycze, dodatki, biżuteria, figurki, gadżety – wszystko czego konwentowicz mógłby zapragnąć!

Bilety i informacje znajdziecie na stronie i Facebooku organizatora:

Autor: CELL767
Data: 24 kwietnia 2014, 01:25

Komentarze na temat “IW patronem medialnym konwentu Magnificon eXpo XII”

  1. Kath pisze:

    Zapowiada się bardzo ciekawy konwent :) Będę na pewno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *