»Animatsuri 2014 – Zaproszenie

Cze 28
komentarze 0

Serdecznie zapraszamy na 6 edycję flagowej imprezy Stowarzyszenia Entuzjastów Japońskiej Kultury Popularnej „Animatsuri”, która odbędzie się 11-13 lipca tego roku w budynku Zespołu Szkół nr 55 mieszącego się przy ul. Gwiaździstej 35 w Warszawie.

Wszystkie potrzebne informacje możecie znaleźć na stronie konwentu: festiwal.animatsuri.pl

Motywem przewodnim tegorocznego Animatsuri jest Yakuza. W czasie trwania konwentu będzie można wziąć udział w LARP-ie konwentowym. Tak organizatorzy opisują owego LARP-a: ”Na „Animatsuri 2014: Honor – Skuteczność – Tradycja” przygotowaliśmy dla was zabawę, która będzie trwać przez większość konwentu. W jej ramach będziecie mogli wczuć się w członków organizacji i stanąć po jednej z trzech stron – Kageyama Ikka, Bannou Kogyo lub Haruna-gumi – i doprowadzić do jej zwycięstwa. To od Was zależy, która z nich wygra!”. Więcej informacji w rozwinięciu.

Prezentujemy najnowszy filmik, który przedstawia jedną z trzech frakcji, do których będziecie mogli dołączyć.

Podczas eventu uczestnicy będą mogli wziąć udział w wielu konkurach, turniejach, prelekcjach i wydarzeniach (lista atrakcji).

Będzie można poznać takie postacie jak:

  • Takeshi Teddy Yokota;
  • Jacek Lipiński;
  • Kinga Owczarska.

Nowymi gośćmi specjalnymi są:

  • Marcin Podsiadło;
  • Anika “Anix” Stasińska;
  • Patryk “Dudul” Dudulewicz;
  • Keiko “K:KO” Kikkawa;
  • Sara “Sara-chan” Gajzler;
  • Dominika “Tomo” Górniak;
  • Marta Leper.

O wszystkich gościach możecie dowiedzieć się więcej wchodząc pod ten link. Warto wspomnieć, że ostatnie trzy panie stanowią zespół taneczny Fumi Neko, który możecie kojarzyć z różnych innych konwentów.

Warto wspomnieć, że po raz drugi Stowarzyszenie Animatsuri podczas konwentu rozda nagrody, Echikony 2014. Statuetki będą przyznawane tym firmom lub osobom, które w wyniku głosowania dostały największą ilość głosów. Oddawać głosy można na stronie internetowej Stowarzyszenia (Głosowanie Echikony 2014). Uczestnicy mogą głosować w siedmiu kategoriach związanych z naszym rynkiem mangi i anime.

Jeszcze można dokonywać wcześniejszej rezerwacji wejściówek poprzez system Fouton.pl. Dla tych, którzy nie lubią robić zakupów przez Internet, organizatorzy przygotowali sprzedaż wejściówek w dniu konwentu. Osoby nieletnie powinny mieć ze sobą wypełnioną i podpisaną przez prawnego opiekuna lub rodzica Kartę konwentowicza (Pobierz Kartę konwentowicza).

Również chcielibyśmy poinformować, że jest już dostępna lista wystawców. Będzie ona co kilka dni aktualizowana o kolejnych wystawców, aż do rozpoczęcia konwentu, więc warto często do niej zaglądać.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konwencie!

Autor: CELL767
Data: 28 czerwca 2014, 01:31

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *