hot news

Zapraszamy na Hellcon V!

Z nieukrywaną radością oznajmiam wszem i wobec, że portal Inner World znów został patronem medialnym flagowego konwentu ekipy Animatsuri, którego nazwa brzmi… Hellcon! Konwent odbędzie się w dniach 12 – 13.12.2015 r.  Motywem przewodnim tegorocznego Hellconu jest Szanghaj w latach ’30 minionego stulecia.… czytaj więcej

hot news

Cel(l)na relacja Gakkonowa

Od Gakkonu minęło już trochę czasu. Niektórzy zapomnieli już jak było, a niektórzy wciąż nie wiedzą, czy dużo stracili nie jadąc. Przeżyjmy więc to jeszcze jeden (lub ten dziewiczy) raz. Lekturę znajdziecie pod tym linkiem.… czytaj więcej

hot news

Recenzja – Etrian Mystery Dungeon

Etrian Odyssey to seria RPG, która oprócz lekkiej fabułki charakteryzuje się totalnym, ciężkim GRINDEM. Taaak. Jeżeli kojarzycie Personę Q albo Legend Of Grimrock to będziecie troszkę wiedzieli na czym to polega. Łazisz po jaskiniach, załatwiasz kolejne potworki, zdobywasz itemki i pchniesz historię gry dalej.… czytaj więcej

hot news

Recenzja Mega Człowieka!

Dzisiaj będzie Retro pełną parą! Mega Man trafił na Pecety i konsolę ponownie w bardzo przyjemnej składance, która może być idealnym pretekstem, aby poznać historie, bądź przypomnieć te koszmarnie trudne levele. Tekst mojego autorstwa znajdziecie o tutaj! Miłej lektury!czytaj więcej

hot news

Recenzja – Sakura Swim Club

Zimny jesienny wieczór, nieprawdaż? To w takim razie zaparzcie sobie dobrą herbatkę, kakao, albo grzańca i przeczytajcie kolejną recenzję mojego autorstwa. :) Sakura Swim Club to kolejne Visual Novel z dość znanej (przynajmniej na Steamie) serii Sakura. Tekst znajdziecie w linku o tutaj!… czytaj więcej

- Aktualizacje i wieści ze świata

»Kolejne atrakcje na Mokonie

Autor: CELL767

Już w przyszłym weekend czeka na nas kolejny konwent firmy MiOhi. Tradycyjnie nas tam nie zabraknie, a czy Wy będziecie? Jeśli wciąż się wahacie to pozwólcie, że słowem organizatorów podam Wam kilka powodów, dla których warto być.

czytaj więcej

»Zapraszamy na Hellcon V!

Autor: Mkali_Vector

Z nieukrywaną radością oznajmiam wszem i wobec, że portal Inner World znów został patronem medialnym flagowego konwentu ekipy Animatsuri, którego nazwa brzmi… Hellcon! Konwent odbędzie się w dniach 12 – 13.12.2015 r.  Motywem przewodnim tegorocznego Hellconu jest Szanghaj w latach ’30 minionego stulecia. W związku z ową tematyką, możecie oczekiwać m.in. LARPa w klimatach mitologii Cthulhu. Więcej informacji znajdziecie na stronie konwentu o tutaj!

»Cel(l)na relacja Gakkonowa

Autor: Mkali_Vector

Od Gakkonu minęło już trochę czasu. Niektórzy zapomnieli już jak było, a niektórzy wciąż nie wiedzą, czy dużo stracili nie jadąc. Przeżyjmy więc to jeszcze jeden (lub ten dziewiczy) raz. Lekturę znajdziecie pod tym linkiem.

»Recenzja – Etrian Mystery Dungeon

Autor: Mkali_Vector

Etrian Odyssey to seria RPG, która oprócz lekkiej fabułki charakteryzuje się totalnym, ciężkim GRINDEM. Taaak. Jeżeli kojarzycie Personę Q albo Legend Of Grimrock to będziecie troszkę wiedzieli na czym to polega. Łazisz po jaskiniach, załatwiasz kolejne potworki, zdobywasz itemki i pchniesz historię gry dalej. Gry z serii Mystery Dungeon są w pewnym sensie troszkę podobne, więc spin-off, a raczej crossover, zwany Etrian Mystery Dungeon jest idealną okazją dla nowicjuszy takich jak ja, którzy nie mieli wcześniej styczności z żadną odsłon serii Etrian Odyssey. Zapraszam do przeczytania recenzji mojego autorstwa, linku o tutaj! :)

»Recenzja Mega Człowieka!

Autor: Mkali_Vector

Dzisiaj będzie Retro pełną parą! Mega Man trafił na Pecety i konsolę ponownie w bardzo przyjemnej składance, która może być idealnym pretekstem, aby poznać historie, bądź przypomnieć te koszmarnie trudne levele. Tekst mojego autorstwa znajdziecie o tutaj! Miłej lektury!

»Recenzja – Sakura Swim Club

Autor: Mkali_Vector

Zimny jesienny wieczór, nieprawdaż? To w takim razie zaparzcie sobie dobrą herbatkę, kakao, albo grzańca i przeczytajcie kolejną recenzję mojego autorstwa. :) Sakura Swim Club to kolejne Visual Novel z dość znanej (przynajmniej na Steamie) serii Sakura. Tekst znajdziecie w linku o tutaj! Miłej lektury!

»Nowy zwiastun NieR Automata

Autor: Eljon

Jak dowiedzieliśmy się na tegorocznym E3, Square Enix szykuje kolejny tytuł z serii NieR. Znamy już więcej szczegółów na temat tej gry, która tym razem będzie kolaboracją między Square Enix a Platinum Games. Wiemy, że nosić będzie tytuł NieR Automata, a podczas Paris Games Week zaprezentowany nam został niezwykle dynamiczny zwiastun: tym razem wcielimy się w postać ubranej na czarno panienki, będącej w rzeczywistości androidem o numerze seryjnym „2B”.

Akcja odgrywa się w przyszłości. Ziemia została zaatakowana przez obcą cywilizację przez co ludzkość musiała się schronić na Księżycu. W celu odzyskania ojczystej planety, stworzyli specjalny oddział androidów przeznaczonych do walki z owymi kosmitami. Pomimo tego, że fabuła jest związana z poprzednimi tytułami, twórcy zapewniają, że ich znajomość nie jest wymagana do zrozumienia gry. Niestety nie wiemy, kiedy pojawi się na półkach. Trailer znajdziecie w rozwinięciu.
czytaj więcej

Mkali_Vector pisze: 2015-10-30 12:38:48
Chyba to będzie odpowiedni moment, aby ograć pierwszego NieRa :)[...]

»Konferencja Sony na Paris Games Week!

Autor: Mkali_Vector

Dzisiaj o godzinie 17.45 odbędzie się konferencja Sony na Paris Games Week! Dlaczego, warto obejrzeć? Ponoć Sony przygotowało specjalne atrakcję dla posiadaczy PS4. Czego możemy się spodziewać? Sami nie wiemy, jednak się dowiemy wkrótce! Zapraszamy do wspólnego oglądania livestreamu!
czytaj więcej

»Recenzja – Lost Dimension

Autor: Mkali_Vector

Przygotowaliśmy dla Was recenzję dosyć świeżego Lost Dimension. Jeśli lubicie dość nietypowe jRPGi to gra zapewne przypadnie Wam do gustu. Recenzję znajdziecie do przeczytania tutaj. Miłej lektury!

»Warsaw Games Week – pierwsze wrażenia

Autor: Mkali_Vector

Za nami dzień wielu pełen wrażeń. Właśnie wróciliśmy z Warsaw Games Week, czyli imprezy zorganizowanej, aby przybliżyć zaproszonym redaktorom różnych serwisów z Polski i innych krajów. Gry zaprezentowane przez Nintendo, Cenege, Microsoft, Sony, Ubisoft i w trakcie tegorocznych targów E3 oraz Gamescom.

Mkali oraz gościnnie Jakbu oraz Yamny, czyli tymczasowa reprezentacja Inner Worldu wyruszyła z samego rana do Warszawy, gdzie mieli okazję zagrać m.in. Xenoblades Chronicles, Street Fighter V itd. Już niedługo przygotujemy pełne wrażenia z tego wydarzenia i sprawdzonych tytułów. Póki co zapraszamy na pierwszą partię zdjęć w rozwinięciu wpisu. Do usłyszenia wkrótce!
czytaj więcej

yamny pisze: 2015-10-25 20:40:46
Meine low quality fotografieren![...]