hot news

Recenzja Resident Evil Revelations 2

Zombiaki, flaki, horrory? Jeżeli jesteście ciekawi najnowszego Residenta, lub wahacie się z kupnem. Na pewno możecie przeczytać recenzję Mojego autorstwa w tym linku! Miłej lektury!

Serdecznie dziękujemy firmie Cenega za udostępnienie egzemplarza do recenzji.… czytaj więcej

hot news

3DSowe szaleństwo zapowiedzi!

W ostatnim tygodniu fani konsolek Nintendo w Europie nie powinni być zawiedzeni, gdyż zapowiedziano i potwierdzono kilka nowych gier w Europie i na świecie! Aby nie przedłużać o to krótki zbiór nadchodzących gier na 3DSa!… czytaj więcej

hot news

Gameplay z najnowszej Dissidii!

Fani Fajnala muszą chyba szykować portfele na kolejną odsłonę, gdyż Square Enix zaprezentował gameplay z najnowszej Dissidii. Ale jak to bywa w życiu, zawsze znajdzie się pewien haczyk…… czytaj więcej

hot news

Nintendo Direct 01.04.2015

W dzisiejszym dniu, a raczej nocy odbył się Nintendo Direct. W tym krótkim przeglądzie zobaczycie co Japończycy sprezentowali Nam graczom. Nie obyło się bez niespodzianek, gdyż zapowiedziano m.in nowe amiiba,  pokazano gameplaye z nadchodzących produkcji oraz DLC. Więcej informacji w rozwinięciu!… czytaj więcej

hot news

Skrajnie spóźniona relacja B-Xmassowa

Pamiętacie taki konwent jak B-Xmasscon 5? Ja nie zapomniałem, więc zapraszam do przeczytania mojej relacji z tego konwentu. Życzę miłej chociaż spóźnionej lektury.… czytaj więcej

- Aktualizacje i wieści ze świata

»Steamowa ofensywa Final Fantasy trwa

Autor: CELL767

Seria Final Fantasy już na dobre rozgościła się na Steamie. Po premierach Final Fantasy XIII i XIII-2 większość pewnie oczekiwała zakończenia trylogii. Tymczasem Square Enix zapowiedziało coś zupełnie innego, a mianowicie Final Fantasy IV: The After Years.

Podobnie jak to było z FF III i IV gra będzie portem remake’u z grafiką 3D. Tak samo jak w przypadku wcześniej wymienionych tytułów w grze zaimplementowane zostaną achievementy, karty Steam i obsługa kontrolera.

Do 12 maja grę możemy nabyć w szalenie promocyjnej cenie 13,04 euro, po tym dniu cena podskoczy do 14,49 euro.

W rozwinięciu możecie zobaczyć zwiastun. czytaj więcej

»Darmowe Pokemony dla Pokemon Rumble World

Autor: Lisek

Lubicie zbierać Pokemony? My tak! Nintendo udostępniło pierwsze kody do Pokemon Rumble World. Jeśli chcecie odblokować nowe stworki Klefki, Doublade, Pancham oraz Smeargle to wystarczy, że użyjecie kodów, które zamieszczamy. Aby móc zrealizować ponizsze kody musicie mieć conajmniej Adventure Rank 4. Po uruchomieniu gry naciśnij START i wybierz opcje wpisywania kodów. Kody w rozwinięciu.

czytaj więcej

»Przetuszowa Paczka Wii U Premium z Splatoonem!

Autor: Mkali_Vector

Kiedy gracze z całego świata będą mogli otrzymać swoją kopię gry Splatoon dopiero 29 maja. Nintendo dzisiaj zaskoczyło wszystkich inwestujących w sprzęt, gdyż został zapowiedziany specjalny bundel! Wii U Splatoon Premium Pack będzie dostępny 10 dni wcześniej – 19 maja. Ten przetuszowany zestaw będzie zawierał pudełkową wersję gry z czarną konsolą Wii U z 32 GB pamięci oraz GamePada.

»Recenzja Resident Evil Revelations 2

Autor: Mkali_Vector

Zombiaki, flaki, horrory? Jeżeli jesteście ciekawi najnowszego Residenta, lub wahacie się z kupnem. Na pewno możecie przeczytać recenzję Mojego autorstwa w tym linku! Miłej lektury!

Serdecznie dziękujemy firmie Cenega za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

»Demko Puzzle & Dragons Z dostępne w eShopie!

Autor: Mkali_Vector

Puzzle & Dragons Z + Puzzle & Dragons: Super Mario Bros. Edition to miszmasz RPG z grą puzzle, który wkrótce wyląduje na przenośną konsolkę - Nintendo 3DS. Od niedawna możecie wypróbować demko nadchodzącej produkcji!  czytaj więcej

»Krótki Wywiad z Jonem Williamsem, twórcą Tokyo Dark

Autor: Mkali_Vector

Niedawno miałem okazję przeprowadzić króciutki wywiad z twórcą Tokyo Dark i założycielem studia CherryMoshiJonem Williamsem. Jeżeli jesteście ciekawi nowych informacji dotyczących gry, zapraszam do lektury!
czytaj więcej

Rozkoszna pisze: 2015-04-16 00:54:53
Krótko i temat! Takie wywiady chętnie czytałam i czytam nadal :) A Tokyo Dark będzie z jedną z gier, które [...]

»3DSowe szaleństwo zapowiedzi!

Autor: Mkali_Vector

W ostatnim tygodniu fani konsolek Nintendo w Europie nie powinni być zawiedzeni, gdyż zapowiedziano i potwierdzono kilka nowych gier w Europie i na świecie! Aby nie przedłużać o to krótki zbiór nadchodzących gier na 3DSa!

czytaj więcej

»Gameplay z najnowszej Dissidii!

Autor: Mkali_Vector

Fani Fajnala muszą chyba szykować portfele na kolejną odsłonę, gdyż Square Enix zaprezentował gameplay z najnowszej Dissidii. Ale jak to bywa w życiu, zawsze znajdzie się pewien haczyk…

czytaj więcej

»Recenzja Kingdom Hearts HD 1.5 Remix – Re:Chain of Memories

Autor: Lisek

Na stronie wylądowała recenzja Kingdom Hearts HD 1.5 Remix – Re:Chain of Memories mojego autorstwa. Dla tych, którzy jakimś cudem nie znają serii KH jest to jRPG z postaciami z Final Fantasy oraz ze światów Disneya. Re:Chain of Memories jest spinoffem, który ewoluował od gry z GBA przez PS2 aż na PS3. Czy warto zagrać? Sugeruje przeczytać mój tekst po więcej detali.

Za udostępnienie gry do recenzji dziękujemy firmie Cenega.

»Taiko no Tatsujin dla Vity

Autor: Lisek

Nowa część Taiko no Tatsujin została zapowiedziana. TnT: V Version dla konsoli PS Vita będzie dostępna już w niedługim czasie. Narazie wiemy nie wiele – gra ukaże się w Japonii w Lipcu 2015 za 5 690 yen. Gra zawierać będzie około 80 piosenek – z anime, vocaloidów czy z innych produkcji Bandai Namco. Możemy również spodziewać się trybu RPG podobnego do tych znanych z poprzednich części z DSa. „Donda Quest” będzie fuzją gry RPG i gry muzycznej. W rozwinięciu zapowiedzi niektórych utworów.

czytaj więcej

Lisek pisze: 2015-04-14 19:38:36
Nie mogę się doczekać osobiście. Uwielbiam handheldowe TnT i z wielką chęcią ogram odsłonę na PS Vitę.[...]