hot news

Zapraszamy na Magnificon EXPO 2015

Już od paru lat zapraszamy Was na Magnificon, nie inaczej jest tym razem. Myślę, że będziecie się świetnie bawić na tym konwencie. My też tam będziemy i ręczymy, że będzie grubo, w końcu wysyłamy tam naszych najtęższych redaktorów. Tymczasem jak co nius o patronacie zostawiam Wam do lektury słowo od organizatorów.… czytaj więcej

hot news

Minirecka Mighty Gunvolta

Mighty Gunvolt to dość króciutka giera na konsolkę Nintendo 3DS. Jeżeli jesteście fanami Mega Mana i zastanawiacie się nad kupnem, być może pomoże wam recenzja zawarta pod tym linkiem. W takim razie załączcie muzyczkę z Dr. Wily’s Stage i życzę miłej lektury!… czytaj więcej

hot news

Dragon Ball: Xenoverse pod Cel(l)nym okiem

Tyle się ostatnio dzieje w temacie smoczych kul. Zapowiedziano nową kinówkę, nową serie, więc i ja coś zapowiem. Pod tym linkiem kryje się moja recenzja Dragon Ball: Xenoverse, do lektury której serdecznie Was zapraszam.… czytaj więcej

hot news

Theatrhythm Final Fantasy: Curtain Call – Recenzja

Nasz redakcyjny specjalista od gier muzycznych – Lisek, dorwał drugiego 3DSowego Theatrhythma od Square Enix. Jeżeli jesteście ciekawi jak prezentuje się Curtain Call w jego oczach, zalecam zapoznanie się z recenzją pod tym linkiem. Miłej lektury!… czytaj więcej

hot news

Recenzja Resident Evil Revelations 2

Zombiaki, flaki, horrory? Jeżeli jesteście ciekawi najnowszego Residenta, lub wahacie się z kupnem. Na pewno możecie przeczytać recenzję Mojego autorstwa w tym linku! Miłej lektury!

Serdecznie dziękujemy firmie Cenega za udostępnienie egzemplarza do recenzji.… czytaj więcej

- Aktualizacje i wieści ze świata

»Nadchodzą nowe Poki!

Autor: Mkali_Vector

Nintendo dzisiaj ogłosiło o nadchodzących najnowszych Pokemonach! Pokemon Super Mystery Dungeon będzie miała premierę na początku roku 2016 na kieszonkosolki 3DS i New 3DS. Więcej detali na temat gierki, otrzymamy podczas digital eventu na E3

»Bloodborne otrzyma DLC

Autor: Jesiotr

Główny nadzorca ekip developerskich pod egidą Sony Shuhei Yoshida wziął  i wczoraj (20 maja) ogłosił na twitterze, że Bloodborne dostanie DLC. Od kiedy to Sony wyraziło ukontentowanie sprzedażą tej gry, sprawa dodatku(ów) stała się niemal oczywista (taka to już w obecnych czasach moda „kucia żelaza póki gorące”). Prócz tej krótkiej i lakonicznej informacji nic ponad to nie wiadomo, ale należy domniemywać że to będzie coś większego, rozbudowującego nieco lore i fabułę niźli tylko „zbroja dla konia”. Ostatnie zdanie tweeta brzmi: „więcej informacji jeszcze w tym roku”. Chyba to jest lepsze, od zwyczajowego „soon” gdyż to pojęcie względne, a tu są „konkretne”:) ramy czasowe czyli maksymalnie do końca grudnia sprawa się wyjaśni. :) Praise the sun !

»Zapraszamy na Magnificon EXPO 2015

Autor: CELL767

Już od paru lat zapraszamy Was na Magnificon, nie inaczej jest tym razem. Myślę, że będziecie się świetnie bawić na tym konwencie. My też tam będziemy i ręczymy, że będzie grubo, w końcu wysyłamy tam naszych najtęższych redaktorów. Tymczasem jak co nius o patronacie zostawiam Wam do lektury słowo od organizatorów. czytaj więcej

»Minirecka Mighty Gunvolta

Autor: Mkali_Vector

Mighty Gunvolt to dość króciutka giera na konsolkę Nintendo 3DS. Jeżeli jesteście fanami Mega Mana i zastanawiacie się nad kupnem, być może pomoże wam recenzja zawarta pod tym linkiem. W takim razie załączcie muzyczkę z Dr. Wily’s Stage i życzę miłej lektury!

Serdecznie dziękujemy firmie Nintendo za udostępnienie egzemplarza gry do recenzji.

»Jeszcze więcej Pokemonów w Rumble World

Autor: Lisek

Nintendo opublikowało kolejną listę kodów do Pokemon Rumble World. Tym razem mamy kody na następujące Pokemony: Hawlucha, Noibat, Pumpkaboo, Slowbro, Zoroark. Oprócz tego Nintendo informuje, że został naprawiony błąd, który powodował zawieszanie się gry na systemach new 3DS. Kody w rozwinięciu.

czytaj więcej

»Dragon Ball: Xenoverse pod Cel(l)nym okiem

Autor: CELL767

Tyle się ostatnio dzieje w temacie smoczych kul. Zapowiedziano nową kinówkę, nową serie, więc i ja coś zapowiem. Pod tym linkiem kryje się moja recenzja Dragon Ball: Xenoverse, do lektury której serdecznie Was zapraszam.

»Theatrhythm Final Fantasy: Curtain Call – Recenzja

Autor: Mkali_Vector

Nasz redakcyjny specjalista od gier muzycznych – Lisek, dorwał drugiego 3DSowego Theatrhythma od Square Enix. Jeżeli jesteście ciekawi jak prezentuje się Curtain Call w jego oczach, zalecam zapoznanie się z recenzją pod tym linkiem. Miłej lektury!

»D4 potwierdzone na PC!

Autor: Mkali_Vector

Fani maszynek Microsoftu, a w szczególności Xbox One, kojarzą grę D4. Bardzo ciekawy kinectowy kryminał, który swoją szaloną fabułą przyciągał graczy do telewizorów (oczywiście ruchomo). Od dzisiaj wiadomo, że nie tylko konsolowcom jest dane posmakować gry, a także w bliskiej przyszłości pecetowcom. 

czytaj więcej

»Steamowa ofensywa Final Fantasy trwa

Autor: CELL767

Seria Final Fantasy już na dobre rozgościła się na Steamie. Po premierach Final Fantasy XIII i XIII-2 większość pewnie oczekiwała zakończenia trylogii. Tymczasem Square Enix zapowiedziało coś zupełnie innego, a mianowicie Final Fantasy IV: The After Years.

Podobnie jak to było z FF III i IV gra będzie portem remake’u z grafiką 3D. Tak samo jak w przypadku wcześniej wymienionych tytułów w grze zaimplementowane zostaną achievementy, karty Steam i obsługa kontrolera.

Do 12 maja grę możemy nabyć w szalenie promocyjnej cenie 13,04 euro, po tym dniu cena podskoczy do 14,49 euro.

W rozwinięciu możecie zobaczyć zwiastun. czytaj więcej

»Darmowe Pokemony dla Pokemon Rumble World

Autor: Lisek

Lubicie zbierać Pokemony? My tak! Nintendo udostępniło pierwsze kody do Pokemon Rumble World. Jeśli chcecie odblokować nowe stworki Klefki, Doublade, Pancham oraz Smeargle to wystarczy, że użyjecie kodów, które zamieszczamy. Aby móc zrealizować ponizsze kody musicie mieć conajmniej Adventure Rank 4. Po uruchomieniu gry naciśnij START i wybierz opcje wpisywania kodów. Kody w rozwinięciu.

czytaj więcej